Organizacja Imprez

Dowiedz się, dlaczego warto zorganizować imprezę właśnie u nas!

Od lat z powodzeniem zajmujemy się organizacją imprez. Posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że od strony organizacyjnej, lokalowej i gastronomicznej przyjęcie będzie udane.

Restauracja wszystkie rodzaje przyjęć zabezpiecza kompleksowo pod względem gastronomicznym. Nasz personel doradzi klientowi w doborze menu, kolorystyki dekoracji oraz muzyki.

Koszt przyjęcia jest uzależniony od ustalonego menu.

Na terenie znajduje się bezpłatny parking dla klientów. Nasi Goście, którzy chcieliby zorganizować uroczystość poza lokalem mogą również liczyć na naszą profesjonalną pomoc (catering).

Imprezy okolicznościowe

Wesele

Imprezy okolicznościowe

Komunia

Imprezy okolicznościowe

Studniówka

Imprezy okolicznościowe

Urodziny

Imprezy okolicznościowe

Przyjęcia pożegnalne

Imprezy okolicznościowe

Grupy zorganizowane

Wesela Dersław

Wesele

Ten jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu – musi być udany. Nasi doświadczeni pracownicy dbają zarówno o kwestie gastronomiczne jak i organizacyjne. Klient może liczyć na profesjonalne doradztwo naszych pracowników.

Bankiet, komunia, uroczystość

Bankiety i uroczystości organizowane są zarówno dla kameralnej jak i większej liczby osób. Zwyczajowo mają charakter uczczenia jakiejś ważnej okazji, osoby lub dnia. Bankiety
są najczęstszą formą przygotowania przyjęcia przez duże firmy, z okazji ważnego wydarzenia związanego z jej działalnością. Uroczystości zazwyczaj organizują osoby fizyczne lub grupy osób np. stowarzyszenia, związki. Mają charakter spotkań towarzyskich, okraszonych wspaniałą kuchnią oraz wyszukanymi trunkami. Organizujący mogą liczyć na profesjonalistów w zakresie cateringu, którzy zadbają o odpowiednią oprawę gastronomiczną.

Uroczystości Dersław
Wesela Dersław

Studniówka, bal sylwestrowy

Studniówka to potoczna nazwa balu, który odbywa sie w czasie setnego dna przed przed maturą. Niejednokrotnie jest to pierwsza większa tego typu uroczystość w życiu młodego człowieka. Tradycją jest pierwszy taniec – polonez. Każdy ma świadomość, że ten dzień musi zostać dobrze zapamiętany przez uczestników. Do tego przyczynią się posiadane przez nas:

  • wspaniała gama smacznych potraw przygotowana przez profesjonalistów,
  • duża oraz starannie udekorowana sala taneczna z dobrym oświetleniem, która gwarantuje udane zdjęcia, dobre warunki dla nagłośnienia oraz co najważniejsze – dobrą zabawę
    w świetle, w którym miłośnicy tańca będą mieli pole do popisu
  • przestronna sala jadalna, znajdująca się obok sali tanecznej zapewni komfort spożywania posiłków oraz możliwość spokojnej rozmowy.
Bale maturalne organizujemy już od wielu lat, co daje naszym Klientom pewność udanej zabawy. Bardzo podobne pod względem organizacyjnym są również bale sylwestrowe, które co roku cieszą się niemałym zainteresowaniem naszych Klientów.

Imieniny, urodziny

Częstego typu uroczystościami są urodziny lub imieniny. Nie skupiają tak dużej liczby osób, ale ich cechą jest podkreślenie wzniosłości dnia dla solenizanta. W takim wypadku nie może zabraknąć tortu i odpowiedniej oprawy. Oprawa gastronomiczna skupia się na daniach oraz przekąskach,
a całość ma korelować ze słodkim, dużym tortem.

Wesela Dersław
Wesela Dersław

Przyjęcie pożegnalne

Towarzysząc zmarłemu w jego ostatniej drodze w doczesnym świecie nie można zapomnieć
o bliskich, którzy niejednokrotnie, przybywają z daleka, aby pocieszyć pogrążoną w żałobie rodzinę, w tych trudnych momentach. Nasze przyjęcia pożegnalne zapewniają powagę tego wydarzenia. Stonowany charakter tej uroczystości podkreśli również dopasowana oprawa gastronomiczna i profesjonalna obsługa.

Posiłki dla zorganizowanych grup

Jeżeli nasi klienci potrzebują wsparcia gastronomicznego na organizowane przez siebie imprezy, jesteśmy w stanie przygotować smaczne zestawy zarówno dla małej jak i dużej liczby osób
i dowieźć je w określone przez klienta miejsce w określonym czasie, dbając przy tym o ich jakość oraz smak.

Wesela Dersław
Wesela Dersław

Rocznica zaślubin

Mimo upływającego czasu, wciąż wiele par celebruje dzień swoich zaślubin. Tym bardziej, jeżeli rocznica świadczy o długoletnim, trwałym związku dwóch osób. Czy złote, czy rubinowe gody
to okazja do spotkania się w gronie bliskich osób i celebrowanie tak ważnego dnia po raz kolejny. Jest to szczególnie istotne, dla podtrzymywania dobrych relacji zarówno z kochającą się parą jak
i bliskimi oraz rodziną. Jest to również dobry czas do wspomnień oraz wskazania młodszym pokoleniom właściwej drogi, do budowania mocnych więzi rodzinnych. Nasza kuchnia dopełni wzniosłości tym chwilom a miejsce stworzy niezbędną do tego typu uroczystości – atmosferę.

Rezerwacja Wybierz dowolny sposób i dokonaj rezerwacji!

Rezerwacja tradycyjna

Stołówka Tel. kom. 883 371 526 Tel. kom. 883 371 522

Formularz rejestracyjny

Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz